3-4 personen
Flowerspruit: pasta met flower spruit en feta
Kook de pasta volgens de instructies van de verpakking en zet ze na het afgieten apart. Verhit de olie in een grote hapjespan op middelhoog vuur. Fruit de knoflook tot ze licht verkleuren (circa 2 minuten). Voeg de Flower Sprouts toe en roerbak het geheel circa 5-6 minuten en voeg twee eetlepels water toe. Zodra […] Lees verder »
Yacon wortel: salade yacon-courgette
Net als appels verkleurt het vruchtvlees van yacon wortel snel bij bereiding. Pers daarom eerst de limoen uit en doe het sap in een mengkom. Schil de yacon wortel en spoel ze even af. Snij met een dunschiller de knollen in dunne plakjes en vermeng ze meteen goed met het limoensap. Maak de courgette schoon […] Lees verder »
Groenselderij: stamppotje met spekjes en banaan
Snijd de selderij in smalle boogjes. Schil de aardappels, was ze en snijd ze in blokjes. Kook de aardappels met de selderij in een laagje water met wat zout in 20 minuten gaar. Snijd de banaan in stukjes en snipper de ui. Rooster de amandelen in een droge koekenpan goudbruin. Smelt de boter en bak […] Lees verder »
Witte kool: Krautsalat de echte Duitse witte kool salade
Hulpmiddelen Rasp of keukenmachine/grote schaal met deksel Dressing:100 ml zonnebloemolie150 ml kruidenazijn of witte wijn azijn150 ml suiker½ eetlepel zout½ eetlepel mosterd VoorbereidingBuitenste bladeren van de kool verwijderen. Kool in stukken snijden en harde stronk uit het midden verwijderen. Witte kool schaven met schaaf of met gebruik van de keukenmachine. Paprika schoonmaken en ook […] Lees verder »